מכשירי שמיעה המתקדמים מכולם!

HANSATON מובילה באיכות ויוקרה.

קחו את ההזדמנות והחופש להיות שוב אתם, להתרגש מחדש מעולם שלם של צלילים, לתקשר מקרוב עם המשפחה והחברים, ליהנות שוב מהדברים הקטנים ולשדרג למקסימום את איכות החיים.

את פתרונות היצרן הגרמני תמצאו בבלעדיות במרפאות מכון "גל". תהליך התאמת מכשירי השמיעה הינו ייחודי ומותאם אליכם באופן אישי ומיוחד.

יחד נאבחן את הצרכים האישיים שלכם ונתאים את חווית השמיעה האולטימטיבית, כך נחזיר לכם את ההנאה והשליטה בחיים.

HANSATON מותג מכשירי השמיעה מגרמניה.

איכות ויוקרה, אלו המילים אשר מובילות את המותג הגרמני למכשירי השמיעה הטובים בעולם למעלה מ70 שנה, אנחנו בד"ר גל ישראל מאמינים שמכשירי שמיעה יכולים וצריכים להיות חוויה לשיפור איכות החיים שלך, לכן תהליך התאמת מכשירי השמיעה במרפאות החברה הינו ייחודי, כלל פתרונות השמיעה שד"ר גל מייבאת באופן בלעדי לישראל מותאמים אליך באופן אישי, צוות מומחים מיוחד לשיקום שמיעה אשר הוכשר על ידי היצרנים המובילים באירופה יספק לך חווית התאמת מכשיר שמיעה בדיוק לצרכים ולאורך החיים שלך. המכשירים נמצאים בפיקוח של משרד הבריאות ומכון התקנים ונחשבים לפתרונות השמיעה האיכותיים ביותר.

״בשנים האחרונות נפוצו בשוק הרבה מאוד סוגים של מכשירים שמיעה, רובם אינם מותאמים אישית לצורכי היומיום או לאורך החיים של המשתמשים.

חשוב לזכור שמכשירי שמיעה נועדו לשרת אתכם ולא להפך, לכן בחירת מכשיר השמיעה צריכה להיות מקצועית ומדויקת תוך שאנו לוקחים בחשבון את אורך החיים והצרכים האישיים של כל אחד ואחת.״

פרופ׳ רפאל (רפי) קרסו
היועץ המקצועי – גל מכשירי שמיעה

פרופסור למדעי המוח ומערכת העצבים מאוניברסיטת ב״א, מומחה בנוירולוגיה וטיפול בכאב. מנהל המחלקה הנוירולוגית (בדימוס) בביה״ח הלל יפה בחדרה.

למה אתם צריכים את מכשירי השמיעה הטובים בעולם ?

ריכזנו עבורכם את המאפיינים החשובים והטכנולוגיות המתקדמות של המכשיר שלנו בהשוואה לשוק

טכנולוגיה ומאפיינים
מכשיר שמיעה HANSATON ST
מכשיר שמיעה גנרי מוביל
ארץ ייצור
100% גרמניה
חלקים מהמזרח
דור \ טכנולוגיה
דור 11 \ טכנולוגיה 2022
דור 9 \ טכנולוגיה 2020
התאמה אישית מלאה
מותאם אישית
לא מותאם אישית
ממוצע חזרה לכיוון מכשיר (יום)
1/365
1/55
ממוצע זמן השימוש היומי במכשיר
14.5 שעות
9.8 שעות
חיבור ישיר לIOS וAndroid 5G
מלא
חלקי בלבד
זיהוי דיבור אוטומטי DSB
נטרול רעשי סביבה אקטיבי ANR
נטען ללא צורך בהחלפת סוללות
זוכה פרס העיצוב והטכנולוגיה
שביעות רצון כללי מהטכנולוגיה
92%
63%

כמה עובדות חשובות!

מותג מכשירי השמיעה היוקרתי HANSATON מגרמניה פועל משנת 1957 ונחשב למותג מכשירי השמיעה הטוב ביותר בעולם, בעל מאות זכיות בתחרויות טכנולוגיה ועיצוב מוצר

היסטוריה מפוארת של מכשירי שמיעה מוצלחים ומיליוני לקוחות מרוצים מסביב לעולם, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את איכות השמיעה המושלמת והמותאמת לכם.

כלל מכשירי שמיעה שלנו מיוצרים 100% בגרמניה ומאושרים על ידי הFDA האמריקאי והCE האירופי, חברת ד"ר גל נמצאת בפיקוח משרד הבריאות והמכשירים שלנו עוברים ביקורת איכות של אמ"ר (משרד הבריאות).

מותאם באופן אישי לצרכים שלך, מכשירי השמיעה שלנו מיוצרים על פי הדרישות והמדידות המדויקות שלך, אין לקוח שדומה לאחר ולכן אין סיבה שמכשירי השמיעה יהיו דומים אחד לשני, הכל נוצר בהתאמה אישית.

רכשתם מכשיר שמיעה איכותי, תדעו שהשירות שאנחנו מעניקים לכם הוא ללא עלות לכל החיים, כמו שזה נשמע, כל עוד אתם בעלים של מכשירי השמיעה מבית HANSATON אתם זכאים לשירות לכל החיים

תמיד טוב לשמוע עוד אנשים

מלאו את הפרטים ואנחנו ניצור קשר לתיאום בדיקה/ייעוץ

רגע לפני עוזבים
אתם זכאים לבדיקת שמיעה ללא עלות להתאמת מכשיר שמיעה

שריינו תור לבדיקה: