בדיקת שמיעה פרטית

האוזניים והזמן שלכם יקרים, אתם לא צריכים להמתין חודשים.

רוצים לקבוע תור לבדיקת שמיעה לכם או לילד אבל לא מוצאים תור פנוי בימים הקרובים?, אתם לא לבד בכלל, ממוצע זמינות התורים לבדיקות שמיעה בישראל נע בין 2-9 חודשים (בקהילה).

לכן אנחנו בד"ר גל החלטנו לפתוח את המרפאות לבדיקות שמיעה פרטיות ללא תורי המתנה וללא בירוקרטיה, כך אתם נהנים מזמינות תורים של עד 72 שעות ותשובות במקום.

עלות, זמינות ומקום הבדיקה

זמינות תורים עד 72 שעות

תשובות ויעוץ במקום

עלות בדיקה מקיפה ₪350

במרפאות ת"א, ירושלים ורעננה

בשיתוף רופאי א.א.ג מומחים

איך זה עובד?

במרפאה עובדים מומחים שונים ובהם גם אודיולוגים שעורכים בדיקות שונות כדי לאבחן את סף השמיעה של המטופל, בדיקת השמיעה מסוגלת לספק מידע חשוב על המצאות נזק לאוזן ועוד

הבדיקה היא הבסיס ההכרחי לאיתור הגורם המדויק ללקות השמיעה ובהמשך התאמת מכשיר שמיעה או המשך טיפול אחר אצל רופא מומחה א.א.ג בקהילה.

בדיקת השמיעה תבוצע בחדר אקוסטי מיוחד המותאם לבדיקות שמיעה, החדר מצויד בכלל המכשור המשוכלל ביותר בכדי לספק מענה מקצועי מלא, את הבדיקה מבצעים מומחים שהוסמכו לכך תחת פיקוח משרד הבריאות.

בזמן הבדיקה יתבקש הנבדק להרכיב אוזניות שדרכן מושמעים צלילים ומילים שונות, בעוצמות ובתדירויות משתנות בהתאם להתפתחות הבדיקה ולממצאים השונים תבוצענה בדיקות נוספות להשלמת התמונה.

מגיע לכם החזר על בדיקת השמיעה במכון השמיעה שלנו, חברות ביטוח רבות כגון: הראל, הפניקס, כלל ועוד מחזירות כסף על בדיקת השמיעה הפרטית שהנכם מבצעים, כל שצריך זה הפניה ואישור ביצוע הבדיקה.

ניתן לקבל החזרים לבדיקות שמיעה מהביטוח הפרטי.

* יש להצטייד בהפניה של רופא א.א.ג לבדיקת השמיעה לצורך קבלת החזר, ההחזר הינו בהתאם לסוג הביטוח הפרטי.

מלאו את הפרטים ואנחנו ניצור קשר לתיאום בדיקה/ייעוץ