מכשיר השמיעה שזכה לתואר ההשקעה הטובה ביותר בכל הזמנים.

הזכות הטכנולוגיה, בזכות האיכות ובעיקר בזכותכם (המשתמשים), כך למדו הגרמנים מהניסיון של משתמשי מכשירי השמיעה מסביב לעולם ובזכותם פיתחו את סדרת המכשירים הטובה ביותר שנוצרה.

כשהגוף שלנו מדבר אלינו, כדאי מאד להקשיב לו, אבל מה קורה כאשר אנחנו לא מצליחים לשמוע מה הוא רוצה לומר לנו ?
מתי עלינו לחשוד שמדובר בירידה בשמיעה?, כשמתחילה בעיה של ירידה בשמיעה, סביר להניח שנרגיש בכך, גם אם נרצה מאד להתעלם מהאיתותים הברורים. למרבה הצער, אנשים רבים עדיין נמנעים מטיפול בבעיה בשל הסטיגמה הכרוכה בהרכבת מכשיר שמיעה, אבל חשוב לדעת שבדומה למצבים רפואיים אחרים, התעלמות מהבעיה לא רק שלא תעלים דבר, היא אף תחמיר את המצב ותגרום לסבל גדול עוד יותר לסובל ולסביבתו.
הכרתם בבעיה, מה עושים עכשיו?, כשלא ניתן עוד להתעלם מהסימנים, רצוי להקדים ולקבוע בדיקת שמיעה. חשוב לזכור שהזנחת הבעיה תביא להחמרה ולנזק הולך וגדל בעצב השמיעה. כדי לסבר את האוזן, ניתן להשוות את ההתעלמות מירידה בשמיעה לניסיון להמשיך בשגרה ולהתנהל בעולם ללא משקפיים כאשר ברור לכם כי אינכם רואים טוב. לכן ההמלצה היא לקבוע בהקדם האפשרי בדיקת שמיעה ובהתאם לתוצאות להתחיל ולשקם את השמיעה בעזרת טכנולוגיה מותאמת אישית.
כמו בכל דבר, עדיף להשקיע בעצמך., גם בתחום מכשירי השמיעה יש טווח גדול של איכויות ודגמים, ישנם מכשירי שמיעה פשוטים אשר מספקים טכנולוגיה בסיסית ויש גם מכשירי שמיעה איכותיים בעלי טכנולוגיה חדישה שמאפשרת למשתמש ליהנות מכל הטוב שתחום השמיעה יכול להציע.
מכשירי שמיעה טובים יכולים לחסוך לכם הרבה מאוד כסף וזמן.
אנחנו לא נדבר על הברור מאליו כמו, למשל מכשירי שמיעה איכותיים יצריכו מכם להגיע פחות למרפאת השמיעה שלכם ממכשירי שמיעה פשוטים, במחקר שנערך בשנת 2019 נמצא כי משתמשי מכשירי שמיעה שרכשו מכשירים ברמה טכנולוגית גבוהה יותר (מכשירי איכות) הגיעו לקבלת שירות במרפאת.

השמיעה אחת ל11 חודשים, לעומת משתמשים בעלי מכשירי שמיעה פשוטים אשר הגיעו למרפאת השמיעה לצורך קבלת שירות ואף תיקון המכשירים אחת לחודשיים בממוצע.
כן נדבר על כך, שמכשירי שמיעה נטענים (ללא סוללות) יכולים לחסוך לכם כ600 ₪ בשנה ויותר מ4,000 ₪ לאורך חיי המכשיר. מה עוד?, מכשירי שמיעה איכותיים שורדים זמן רב יותר מחבריהם הפשוטים, מכשיר שמיעה איכותי מותאם אישית יכול לשרת את בעליו 7 שנים לפחות בעוד שמכשירי שמיעה פשוטים מצריכים החלפה לחדשים כל 2-3 שנים בממוצע. ודבר אחרון בעניין זה, אם הזמן שלכם חשוב לכם לא פחות מאיכות החיים כדאי לכם להשקיע במכשירי השמיעה שלכם כי הם הופכים לחלק אינטגרלי ממכם ומאורח החיים שלכם.
מכשיר שמיעה צריך לעבוד בשבילך ולא אתה בשבילו, המכשיר האוטונומי בשנה האחרונה פותח ע"י יצרנית מכשירי השמיעה הגרמנית HANSATON, מכשיר השמיעה האוטונומי הראשון בעולם בטכנולוגית XC PRO אשר משנה את שוק מכשירי השמיעה מקצה לקצה ושם אותו בחזית ההיי-טק העולמית. המכשיר מאפשר למשתמש לעבור בין סיטואציות וסביבות שונות מבלי לכוון באופן ידני את המכשיר לסביבה המשתנה. בהרצאה לדוגמה, הטכנולוגיה החדשה יודעת להתמקד בקול המרכזי שבחדר כמו המרצה, ולהשתיק את קולות הרקע מסביב. בנוסף, היא בעלת יכולת זיהוי של יותר מ-400 סיטואציות שונות ויכולה להתאים עצמה למשתמש לבדה.
הבינה המלאכותית שלומדת את האוזן: העולם צועד בצעדי ענק למקום בו הטכנולוגיה תלמד את אורח חיינו ותתאים את עצמה לצרכים שלנו, ולשם גם מכשירי השמיעה צועדים. בשנים האחרונות פותח מכשיר שמיעה אשר מסוגל ללמוד את ההתנהגות השמיעתית היומיומית של המשתמש ולהשתנות באופן אוטומטי ואוטונומי בהתאם לזמן, לסביבה ולשימוש המשתמש. סינון רעשי הסביבה: המכשיר יודע לנתר בזמן אמת את הסיבה ולהתאים את סינון הרעש למשתמש ולאפשר לו לקיים שיחה בכל זמן ובכל מקום כשהרעש הסביבתי פחות מפריע ובכך יכול לקויי השמיעה להבין שיחה פשוטה או אפילו שיח עם מספר משתתפים, יכולות שבעבר היוו מכשול עבורו. בעזרת היכולת הזו, המכשיר יודע לזהות רעשים שונים ביותר מ-6,600 סוגים לדוגמת רוח, רכב, צלצולים ועוד.
התאמת מכשירי שמיעה ושיקום שמיעה מצריך ידע וניסיון רב, מומחי שמיעה טובים ומקצועיים הם אלו שהוכשרו על ידי יצרני מכשירי השמיעה עצמם ובעלי הידע הספציפי על הטכנולוגיות הנמצאות במכשירי השמיעה אותם הם מתאימים למשתמשים.

ד"ר גל , רשת מכוני השמיעה הוותיקה והמקצועית בישראל | קו המומחים 072-3927111 | מרפאות: זמנהוף 32 תל אביב | אגריפס 40 ירושלים | אחוזה 96 רעננה | השרון |

לבדיקת שמיעה/התייעצות:

מלא.י פרטיך ונחזור אליך בהקדם

עקבו אחרינו