כלל המרפאות פועלות בכפוף לנוהלי משרד הבריאות (התו הירוק)

פתרונות לטיניטוס

פתרונות לטיניטוס

יש לך רעשים באוזניים "טיניטוס"? אתם לא לבד אבל זה לא באמת מעודד אתכם.
פתאום קם אדם בבוקר ושומע צפצוף, רחש, זמזום וצלילים אחרים באוזן אחת או בשתיהן. בשלב מסוים מבין אותו אדם שאין מקור חיצוני לרעש שמשגע אותו, אז הוא ניגש לרופא שמבשר לו שהוא סובל מטינטון (Tinnitus). שכיחותה של תופעה זו עומדת על כ 16% מכלל האוכלוסייה. כאשר שכיחות התלונה הולכת ועולה עם הגיל, ועם הופעתה של ירידה בשמיעה. ישנם שני סוגי טינטון עיקריים: טינטון סובייקטיבי (87%) שפירושו צליל אשר רק האדם המתאר את הטינטון שומע אותו וטינטון אובייקטיבי (13%) שבו שומעים צלילי גוף שונים, דוגמת זרימת דם, תנועות של שרירים קטנים ועוד.

להמשך קריאה
אפליקציה מכשיר שמיעה

מכשיר שמיעה חכם מדגם Sound 9 ST

גולת הכותרת בכל מה שקשור במכשירי שמיעה מסוג RIC, גם הכי קטנים בעולם מסוגם וגם מכילים את כל הטכנולוגיה הכי חדשה שניתן למצוא כולל חיבור ישיר לטלפון ואפשרות לשליטה בכיוון המכשיר באופן קל ופשוט. אם אתם רוצים לשדרג את איכות החיים שלכם במכשירי שמיעה מתקדמים יותר או שאתם רק עכשיו מתחילים לחשוב על מכשירי שמיעה, דעו כי סדרת הדגל של יצרנית מכשירי השמיעה הגרמנית HANSATON, אלו מכשירי השמיעה הטובים ביותר שכסף יכול לקנות.
מכשיר שמיעה בטכנולוגיה ננו

מכשיר שמיעה קטן מדגם Sound Nano 10

מכשירי שמיעה מסגרת Nano SHD זכו במקום הראשון בתחרות הטכנולוגיה והעיצוב 3 שנים ברציפות, הביקוש לדגם הזה לאחר הזכייה עלה והיצרן הגרמני HANSATON החליטו להוציא את הדגם בסדרה עיצוב חדישה ומוגבלת, מכשיר השמיעה הזה מסמל יותר מכל את המהפכה שעובר תחום מכשירי השמיעה בעולם ואת ההכרה של משתמשי מכשירי השמיעה בכך שמכשיר שמיעה יכולים ואף צריכים להיות יפים ואין צורך להסתתר מאחורי בושה.
מכשיר שמיעה תוצרת HANSATON

מכשיר שמיעה תוך אוזני Jazz 312 ITC

מכשירי שמיעה מסגרת ST ומדגם ITC הם שילוב יוצא דופן בין עוצמה של מכשירי שמיעה לבן מכשיר תוך אוזני חבוי וקטן, צורת הITC או בשמה המלא In The Canal, נחשבים מזה 3 עשורים למכשירי השמיעה הנוחים ביותר לשימוש תוך אוזני, זאת בשל העובדה שהם מהווים נקודת שוויון בין גודל לבין כוח עוצמתי שיכול להגיעה לטווח של 20-70 דציבל, למרות גודלם המשתמשים יכולים להנות מכלל הטכנולוגיה העומדת לרשותם היום, כולל חיבור לנייד ולמחשב האופן ישיר.
מכשיר שמיעה מאחורי האוזן

מכשיר שמיעה חזק מדגם Jam 9 ST

ההכרה בכך שרוב האוכלוסייה הבוגרת מגיעה לראשונה למכון השמיעה או לרופא א.א.ג רק לאחר שבעיית השמיעה החמירה ואף גרמה לנזק משמעותי, הובילה את יצרנית מכשירי השמיעה העולמית HANSATON מגרמניה לפתח סדרת מכשירי שמיעה מיוחדים אשר מכילים את כל הטכנולוגיה המתקדמת שלקוי שמיעה צריך וגם עוצמה מקסימאלית במכשיר אסטטי וקטן.
AQ BEAT ST

מכשיר שמיעה נטען חזק מדגם AQ Beat ST

מכשירי השמיעה AQ Beat Ultra Power מסדרת ST הנטענים מיוצרים 100% בגרמניה על ידי יצרנית מכשירי השמיעה HANSATON, המכשירים נועדו לספק מענה לירידות שמיעה קשות עד עמוקות, אלו מכשירי השמיעה היחידים בעולם שגם נטענים וגם בעלי טווח הגברה שיכול לספק מענה לירידות שמיעה קשות ועמוקות, המכשירים בעלי טכנולוגיה לטעינה אלחוטית חוזרת של 24 שעות 7 ימים בשבוע (לדגם 9) ומצוידים במעבד השמיעה המהיר ביותר בעולם שמעניק להם את הצליל הטבעי ביותר מבין כלל המכשירים הקיימים.
BEAT UP ST

מכשיר שמיעה אולטרה חזק Beat UP ST

ההכרה בכך שרוב האוכלוסייה הבוגרת מגיעה לראשונה למכון השמיעה או לרופא א.א.ג רק לאחר שבעיית השמיעה החמירה ואף גרמה לנזק משמעותי, הובילה את יצרנית מכשירי השמיעה העולמית HANSATON מגרמניה לפתח סדרת מכשירי שמיעה מיוחדים אשר מכילים את כל הטכנולוגיה המתקדמת שלקוי שמיעה צריך וגם עוצמה מקסימאלית במכשיר אסטטי וקטן.

כדי לדעת מה מתאים לכם צריך לעשות בדיקת שמיעה להתאמה אישית מרבית

מלאו את הפרטים ואנחנו ניצור קשר לתיאום בדיקה/ייעוץ