כלל המרפאות פועלות בכפוף לנוהלי משרד הבריאות (התו הירוק)

ABR \ ברה

מכשיר SENTIERO // ADVANCED של יצרנית המכשור האודיולוגי והנוירולוגי המתקדם בעולם PATH MEDICAL GmbH מגרמניה, הוא חוד החנית בתחום הבדיקות האלקטרו-אקוסטיות וביכולתו לבצע באופן ייחודי מספר בדיקות, דבר נוסף וחשוב שאתם צריכים לדעת על המוצר הזה הוא שיש ביכולתו לבצע את הבדיקות באופן בינאוראלי (דו-צדדי) דבר אשר יכול לחסוך למרפאה זמן יקר ולמטופל משך בדיקה ארוך.
כלל המוצרים מאושרים FDA וCE ונמצאים בשימוש בבתי חולים, מרפאות וקליניקות בישראל ובעולם.

פתרונות:

AABR

ABR - SENTIERO SCREENING

יצרן:

PATH MEDICAL
מכשיר ABR דיאגנוסטי מהיר לביצוע בדיקות AABR וסינון שמיעה, נייד וקל משקל המשמש מרפאות ובתי חולים בכל העולם, בעל (פטנט) מיוחד לשליטה מרחוק ללא צורך במומחה לצד המטופל, אפשרות לביצוע בדיקה בכל מקום ובכל זמן ללא צורך בחיבור למסך מחשב או מחשב נייד, זוכה פרס הטכנולוגיה לשנת 2021 לציוד רפואי קליני ודיאגנוסטי.
אודיולוגי משולב

SENTIERO Multi-tasking

יצרן:

PATH MEDICAL
דגם הAD של PATH פורץ את כל הגבולות ומאפשר למשתמש לבצע את כלל הבדיקות האקוסטיות (שמיעה) האקו-אקוסטיות (OAE) והאלקטרו-אקוסטיות (ABR) במכשיר אחד. מכשיר משולב שמצריך החלפת עזרים כמו אוזניות, אלקטרודות ועוד, ערכה מלאה של המוצר יכולה לאפשר למכון השמיעה או למרפאה לבצע את כלל הבדיקות האפשריות מבלי לרכוש מוצר נוסף.
ABR ברה

ABR - SENTIERO ADVANCE

יצרן:

PATH MEDICAL
מכשיר ABR / ASSR דו-צדדי אקטיבי היחיד מסוגו בעולם, נייד וקל משקל המשמש מרפאות ובתי חולים בכל העולם, בעל (פטנט) מיוחד לשליטה מרחוק ללא צורך במומחה לצד המטופל, אפשרות לביצוע בדיקה בכל מקום ובכל זמן ללא צורך בחיבור למסך מחשב או מחשב נייד, זוכה פרס הטכנולוגיה לשנת 2021 לציוד רפואי קליני ודיאגנוסטי.

אנחנו מאמינים שמכשיר שמיעה

צריך ויכול להיות חוויה,

ואנחנו כאן כדי ליצור את זה עבורך