כלל המרפאות פועלות בכפוף לנוהלי משרד הבריאות (התו הירוק)

מיוחדים וקטנים

מיוחדים וקטנים

יש מכשירי שמיעה ויש HANSATON, אנחנו מאמינים שמכשירי שמיעה יכולים וצריכים להיות חוויה של פעם בחיים, איכות הצליל והטכנולוגיה חשובות מאוד אבל גם עיצוב המוצר והנוחות שלו חשובים באותה המידה, סדרת מכשירי שמיעה היוקרתית מספקת מענה לכל אלו.

להמשך קריאה
Jazz 10 IIC

מכשיר שמיעה תוך אוזני קטן Jazz 10 IIC

גולת הכותרת בכל מה שקשור במכשירי שמיעה מסוג Canal IIC, גם הכי קטנים בעולם מסוגם וגם מכילים את כל הטכנולוגיה הכי חדשה שניתן למצוא כולל חיבור ישיר לטלפון ואפשרות לשליטה בכיוון המכשיר באופן קל הפשוט. אם אתם רוצים לשדרג את איכות החיים שלכם במכשירי שמיעה מתקדמים יותר או שאתם רק עכשיו מתחילים לחשוב על מכשירי שמיעה, דעו כי סדרת הדגל של יצרנית מכשירי השמיעה הגרמנית HANSATON, אלו מכשירי השמיעה הטובים ביותר בעולם. * שימו לב כי בשל העובדה שמכשירים תוך אוזניים מושפעים מצורת האוזן יכול להיות כי חלק מהטכנולוגיות לא יהיו זמינות בהם.
מכשיר שמיעה קטן

מכשיר שמיעה תוך אוזני קטן Jazz 10 CIC

למה להסתפק במעט שאפשר לקבל הרבה יותר, מכשירי השמיעה מסדרת JAZZ ST התוך אוזנית והיוקרתית של חברת HANSATON הם המכשירים התוך אוזניים הנמכרים ביותר בעולם של היצרנית הגרמנית, מכילים את הטכנולוגיות המתקדמת ביותר ומגיעים בגודל זעיר וכמעט בלתי נראה לעין האנושית, מכשירי השמיעה מדגם CIC הם בין המכשירים הקטנים בעולם ומיוצרים בהתאמה אישית על פי דרישות ומידות הלקוח. * שימו לב כי בשל העובדה שמכשירים תוך אוזניים קטנים מושפעים מצורת האוזן יכול להיות כי חלק מהטכנולוגיות לא יהיו זמינות בהם.
מכשיר שמיעה תוצרת HANSATON

מכשיר שמיעה תוך אוזני Jazz 312 ITC

מכשירי שמיעה מסגרת ST ומדגם ITC הם שילוב יוצא דופן בין עוצמה של מכשירי שמיעה לבן מכשיר תוך אוזני חבוי וקטן, צורת הITC או בשמה המלא In The Canal, נחשבים מזה 3 עשורים למכשירי השמיעה הנוחים ביותר לשימוש תוך אוזני, זאת בשל העובדה שהם מהווים נקודת שוויון בין גודל לבין כוח עוצמתי שיכול להגיעה לטווח של 20-70 דציבל, למרות גודלם המשתמשים יכולים להנות מכלל הטכנולוגיה העומדת לרשותם היום, כולל חיבור לנייד ולמחשב האופן ישיר.
EORA H__rschmuck in Tragesituation_2

מכשירי שמיעה בתוך עגילים

זה לא סתם מכשיר שמיעה רגיל, זאת מהפכה אמתית בעולם השמיעה, מכשירי השמיעה החדשים מסדרת PRO אשר נמצאים בתוך עגילים ומיוצרים בהתאמה אישית ללקוחה, גם המכשיר וגם העגיל.
אפליקציה מכשיר שמיעה

מכשיר שמיעה חכם מדגם Sound 9 ST

גולת הכותרת בכל מה שקשור במכשירי שמיעה מסוג RIC, גם הכי קטנים בעולם מסוגם וגם מכילים את כל הטכנולוגיה הכי חדשה שניתן למצוא כולל חיבור ישיר לטלפון ואפשרות לשליטה בכיוון המכשיר באופן קל ופשוט. אם אתם רוצים לשדרג את איכות החיים שלכם במכשירי שמיעה מתקדמים יותר או שאתם רק עכשיו מתחילים לחשוב על מכשירי שמיעה, דעו כי סדרת הדגל של יצרנית מכשירי השמיעה הגרמנית HANSATON, אלו מכשירי השמיעה הטובים ביותר שכסף יכול לקנות.
מכשיר שמיעה בטכנולוגיה ננו

מכשיר שמיעה קטן מדגם Sound Nano 10

מכשירי שמיעה מסגרת Nano SHD זכו במקום הראשון בתחרות הטכנולוגיה והעיצוב 3 שנים ברציפות, הביקוש לדגם הזה לאחר הזכייה עלה והיצרן הגרמני HANSATON החליטו להוציא את הדגם בסדרה עיצוב חדישה ומוגבלת, מכשיר השמיעה הזה מסמל יותר מכל את המהפכה שעובר תחום מכשירי השמיעה בעולם ואת ההכרה של משתמשי מכשירי השמיעה בכך שמכשיר שמיעה יכולים ואף צריכים להיות יפים ואין צורך להסתתר מאחורי בושה.

כדי לדעת מה מתאים לכם צריך לעשות בדיקת שמיעה להתאמה אישית מרבית

סיפורי הצלחה

למכשירי שמיעה מסוג...

מלאו את הפרטים ואנחנו ניצור קשר לתיאום בדיקה/ייעוץ