כלל המרפאות פועלות בכפוף לנוהלי משרד הבריאות (התו הירוק)

מכשירי משולב

שנים של פיתוח מוצר, התייעצות על לקוחות והרבה ניסיון הובילו את יצרנית המכשור האודיומטרי RESONANCE לפתח ראשונה את מכשירי האודיו\טימפנו המשולבים הראשונים במטרה לחסוך למשתמשים בעלויות ובמיוחד במקום.  כך נולדו דגמי ה"C" לעולם, דגם אשר שווה בגודלו לאודיומטר אבל בעל היכולות של 2 במכשירים גם יחד, הוא מסוגל לבצע מעל 72 סוגי בדיקות שונות ולחסוך בהרבה עלויות וזמן.
את המוצרים ניתן לרכוש בצורה נייחת או ניידת, המכשירים המשולבים שלנו כוללים 3 שנות אחריות ואיכות ללא פשרות. ניתן לרכוש את המוצרים בדגמים ניידים או נייחים, לצורך מחקר או קליניקה ואפילו לצורך סינון שמיעה מהיר.  כלל המוצרים והמכשור הרפואי דיאגנוסטי או קליני מאושרים לשימוש על ידי אמ"ר ומשרד הבריאות הישראלי, הFDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי) וכמובן משרד הבריאות האירופי CE, אישור הכיול השנתי ניתן על ידי החברה לבקשת הלקוח.

פתרונות:

אודיומטר משולב טימפנומטר

מכשיר נייד משולב אודיו\\טימפנו R15C

יצרן:

RESONANCE
מוצר מיוחד במינו, נייד קטן וקל לנשיאה ובכל זאת משלב בתוכו אודיומטר וטימפנומטר גם יחד, המכשיר משמש מרפאות אשר בעליהן מעוניינים בביצוע כלל הבדיקות ומבלי לבזבז מקום או נועד לתת מענה לצוותי רפואה בשטח שאינם רוצים לשאת על עצמם מכשור רב.
אודיומטר משולב טימפנומטר

מכשיר נייח אודיו\\טימפנו משולב מדגם R25C

יצרן:

RESONANCE
מכשיר משולב רב עוצמה שחוסך מקום רב במרפאה או בבית החולים ומספק טווח בדיקות ומענה אודיולוגי רחב ביותר לבודק ולנבדק, בזכות היכולת המשולבת של המוצר ניתן לבצע את כלל הבדיקות במקום אחד ובלי לרכוש כמה סוגי מכשירים במקביל.
אודיולוגי משולב

SENTIERO Multi-tasking

יצרן:

PATH MEDICAL
דגם הAD של PATH פורץ את כל הגבולות ומאפשר למשתמש לבצע את כלל הבדיקות האקוסטיות (שמיעה) האקו-אקוסטיות (OAE) והאלקטרו-אקוסטיות (ABR) במכשיר אחד. מכשיר משולב שמצריך החלפת עזרים כמו אוזניות, אלקטרודות ועוד, ערכה מלאה של המוצר יכולה לאפשר למכון השמיעה או למרפאה לבצע את כלל הבדיקות האפשריות מבלי לרכוש מוצר נוסף.

אנחנו מאמינים שמכשיר שמיעה

צריך ויכול להיות חוויה,

ואנחנו כאן כדי ליצור את זה עבורך