כלל המרפאות פועלות בכפוף לנוהלי משרד הבריאות (התו הירוק)

REM

REM או REAL EAR MEASUREMENTS הינו מכשיר מיוחד אשר מספק למומחים אפשרות להתאמת מכשירי שמיעה לצורכי שמיעתו של המטופל באופן מדויק ואמין יותר, כמו כן מאפשר התאמה אקוסטית טובה גם ללא שיתוף פעולה במקרים של חוסר שיתוף פעולה כמו אלצהיימר, פרקינסון, אוטיזם ועוד. הציוד הקליני שלנו כוללים 3 שנות אחריות ואיכות ללא פשרות. ניתן לרכוש את המוצרים בדגמים ניידים או נייחים, לצורך מחקר או קליניקה ואפילו לצורך סינון שמיעה מהיר.  כלל המוצרים והמכשור הרפואי דיאגנוסטי או קליני מאושרים לשימוש על ידי אמ"ר ומשרד הבריאות הישראלי, הFDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי) וכמובן משרד הבריאות האירופי CE, אישור הכיול השנתי ניתן על ידי החברה לבקשת הלקוח.

פתרונות:

REM

(Real Ear Measurements) REM - Primus

יצרן:

Auditdata
מכשיר REM של יצרנית המכשור הרפואי מדנמרק Auditdata, המכשור מאפשר למגוון מדידות אובייקטיביות של אפיונים אקוסטיים של מכשיר שמיעה בתוך אוזן הלקוח המתבצעות במסגרת הליך התאמת מכשירי השמיעה. מטרת בדיקות אלו היא לסייע לקלינאי התקשורת לכוון את מכשירי השמיעה של הלקוח באופן אופטימאלי.
REM LAB HIT

(Real Ear Measurements) HIT- Primus

יצרן:

Auditdata
מכשיר הHIT מיועד לספק מענה למשווקי מכשירי שמיעה או למעבדות סאונד מיוחדות המעוניינים לכוון את המוצרים (כגון מכשירי שמיעה) או מיקרופונים ורמקולים בתנאי מעבדה סטריליים, שימוש נוסף במכשיר הHIT הינו כיוון מכשירי שמיעה באופן מדוייק ביותר למשתמש ללא שיתוף פעולה (מתאים ביותר לכיוון מכשירי שמיעה לילדים ובעלי צרכים מיודים אשר אינם מתקשרים באופן רגיל עם סביבתם).

אנחנו מאמינים שמכשיר שמיעה

צריך ויכול להיות חוויה,

ואנחנו כאן כדי ליצור את זה עבורך