כלל המרפאות פועלות בכפוף לנוהלי משרד הבריאות (התו הירוק)

התאמה אישית

התאמה אישית

התאמה אישיותית

לכל אחד מאיתנו אורח חיים שונה ומיוחד לו – קחו בחשבון את אורח החיים שלכם: עבודה, משפחה, פעילויות בזמנכם החופשי. מהם הדברים שאתם עושים אשר מושפעים ביותר מירידת השמיעה שלכם? מהם הדברים שאינכם יכולים לעשות בשל ירידת השמיעה שלכם? הגדירו את צורכיכם וקבעו סדרי עדיפויות ברור. גם עבודתכם והתחביבים שלכם מהווים גורם חשוב.

התאמה פזיולוגית

מומחה השמיעה שלכם ייקח בחשבון את הצרכים הפיזיולוגיים שלכם ולא רק לשם התפעול של מכשירי השמיעה, למשל מכשירי שמיעה קטנים הם הדיסקרטיים ביותר, אולם הם כמובן קטנים, וגודלם עלול לעתים להיות גם חסרונם. אם הראייה שלכם או מידת המיומנות שלכם אינה כפי שהייתה בעבר, ייתכן וגודלו של המכשיר יהווה שיקול בבחירת מכשיר השמיעה. משקם השמיעה שלכם ייעץ, בהתבסס על יכולות התפעול שלכם, בדבר המכשיר המתאים לכם.

התאמה מקצועית קלינית

מאפייני ירידת השמיעה שלכם נלקחים בחשבון על ידי מומחה השמיעה שלכם – אופי וחומרת ירידת השמיעה שלכם הינם בעלי משקל משמעותי בהחלטה אילו מכשירי שמיעה המומחה ימליץ לכם להרכיב. משקם השמיעה שלכם יוכל לעזור לכם להבין את המאפיינים הייחודיים של ירידת השמיעה שלכם ולהסביר אילו דגמים וטכנולוגיות חדשות יתאימו באופן מיטבי לחיי היום-יום שלכם.

סיפורי הצלחה