כלל המרפאות פועלות בכפוף לנוהלי משרד הבריאות (התו הירוק)

אודיומטרים

אודיומטר הינו מכשיר רפואי דיאגנוסטי קליני שמטרתו הינה זיהוי ליקוי שמיעה ויצירת גרף (אודיוגרמה) – תמונת מצב השמיעה העדכנית של הנבדק.
את האודיומטר מפעילים אודיולוגים אשר עברו הכשרה מיוחדת או טכנאי אקוסטיקה ומומחים לאודיולוגיה ושמיעה, הבדיקות אותן ניתן לבצע באודיומטר מגוונות מאוד וכל אחת מהן יש שימוש שונה, אך מטרת הבדיקות הינה השלמת הפאזל השמיעתי של הנבדק.  האודיומטרים שלנו מיוצרים על ידי מספר יצרנים והמובילים שבהם RESONANCE האיטלקי וPATH הגרמני. האודיומטרים שלנו כוללים 3 שנות אחריות ואיכות ללא פשרות.
ניתן לרכוש את המוצרים בדגמים ניידים או נייחים, לצורך מחקר או קליניקה ואפילו לצורך סינון שמיעה מהיר.  כלל המוצרים והמכשור הרפואי דיאגנוסטי או קליני מאושרים לשימוש על ידי אמ"ר ומשרד הבריאות הישראלי, הFDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי) וכמובן משרד הבריאות האירופי CE, אישור הכיול השנתי ניתן על ידי החברה לבקשת הלקוח.

פתרונות:

אודיומטר קליני

אודיומטר קליני נייח מדגם R27A

יצרן:

RESONANCE
מכשיר אודיומטר נייח המשתמש מכוני שמיעה, בתי חולים ומרפאות רופאים, מסוגל לבצע שלל בדיקות שמיעה מיוחדות וכולל גם מדפסת בנויה ללא צורך בהחלפת ראש תדפיס (פטנט), המוצר מגיע מצויד בכלל האביזרים וכולל 3 שנים אחריות יצרן.
אודיומטר נייד

אודיומטר קליני נייד מדגם R17A

יצרן:

RESONANCE
מכשיר אודיומטר נייד קל משקל ובעל מסך מגע צבעוני גדול המיועד לנשיאה וניידות, זוכה מוצר השנה בתחום מכשור רפואי לבדיקות ונחשב לאודיומטר הקליני הנייד הטוב בעולם, ניתן להוסיף למוצר שלל בדיקות מיוחדות ומדפסת אלחוטית קלה.
אודיומטר סינון שמיעה

אודיומטר לבדיקות סינון נייד מדגם R07A

יצרן:

RESONANCE
מכשיר אודיומטר מעוצב נטען לביצוע בדיקות סינון שמיעה, נטען וקל לשימוש, כולל אפשרות לחיבור מדפסת ושמירת בדיקות לזיכרון נייד, כולל 3 שנים אחריות יצרן.
אודיומטר משולב טימפנומטר

מכשיר נייד משולב אודיו\\טימפנו R15C

יצרן:

RESONANCE
מוצר מיוחד במינו, נייד קטן וקל לנשיאה ובכל זאת משלב בתוכו אודיומטר וטימפנומטר גם יחד, המכשיר משמש מרפאות אשר בעליהן מעוניינים בביצוע כלל הבדיקות ומבלי לבזבז מקום או נועד לתת מענה לצוותי רפואה בשטח שאינם רוצים לשאת על עצמם מכשור רב.
אודיומטר משולב טימפנומטר

מכשיר נייח אודיו\\טימפנו משולב מדגם R25C

יצרן:

RESONANCE
מכשיר משולב רב עוצמה שחוסך מקום רב במרפאה או בבית החולים ומספק טווח בדיקות ומענה אודיולוגי רחב ביותר לבודק ולנבדק, בזכות היכולת המשולבת של המוצר ניתן לבצע את כלל הבדיקות במקום אחד ובלי לרכוש כמה סוגי מכשירים במקביל.
אודיומטר נייד גרמניה

A - SENTIERO ADVANCE

יצרן:

PATH MEDICAL
אודיומטר נייד תוצרת PATH MEDICAL גרמניה, בעל ממשק מיוחד למחשב המאפשר שליטה מרחוק והתאמתו של המוצר לכל תנאי הסביבה וחדרי הבדיקות. בשל היות המוצר מבוסס תוכנה, המשתמש יכול בכל זמן נתון להוסיף רישיונות לבדיקות נוספות ובכך להתאים את המכשיר לדרישות המרפאה. אפשרות להגדלת טווח הגירוי לטווח תדרים של 125-23,000 הרץ, משמש לצורכי מחקר או לביצוע בדיקות שמיעה בקליניקות ובבתי חולים.
אודיולוגי משולב

SENTIERO Multi-tasking

יצרן:

PATH MEDICAL
דגם הAD של PATH פורץ את כל הגבולות ומאפשר למשתמש לבצע את כלל הבדיקות האקוסטיות (שמיעה) האקו-אקוסטיות (OAE) והאלקטרו-אקוסטיות (ABR) במכשיר אחד. מכשיר משולב שמצריך החלפת עזרים כמו אוזניות, אלקטרודות ועוד, ערכה מלאה של המוצר יכולה לאפשר למכון השמיעה או למרפאה לבצע את כלל הבדיקות האפשריות מבלי לרכוש מוצר נוסף.

אנחנו מאמינים שמכשיר שמיעה

צריך ויכול להיות חוויה,

ואנחנו כאן כדי ליצור את זה עבורך