כלל המרפאות פועלות בכפוף לנוהלי משרד הבריאות (התו הירוק)

תוך אוזני

תוך אוזני

ד"ר גל הינה החברה המובילה בישראל למכשירי שמיעה יוקרתיים בעלי הטכנולוגיות הטובות ביותר, סדרת מכשירי שמיעה התוך אוזניים תוצרת חברת HANSATON גרמניה נחשבים לטובים ביותר ובעלי איכות הצליל הטבעית ביותר.

להמשך קריאה
Jazz 10 IIC

מכשיר שמיעה תוך אוזני קטן Jazz 10 IIC

גולת הכותרת בכל מה שקשור במכשירי שמיעה מסוג Canal IIC, גם הכי קטנים בעולם מסוגם וגם מכילים את כל הטכנולוגיה הכי חדשה שניתן למצוא כולל חיבור ישיר לטלפון ואפשרות לשליטה בכיוון המכשיר באופן קל הפשוט. אם אתם רוצים לשדרג את איכות החיים שלכם במכשירי שמיעה מתקדמים יותר או שאתם רק עכשיו מתחילים לחשוב על מכשירי שמיעה, דעו כי סדרת הדגל של יצרנית מכשירי השמיעה הגרמנית HANSATON, אלו מכשירי השמיעה הטובים ביותר בעולם. * שימו לב כי בשל העובדה שמכשירים תוך אוזניים מושפעים מצורת האוזן יכול להיות כי חלק מהטכנולוגיות לא יהיו זמינות בהם.
מכשיר שמיעה קטן

מכשיר שמיעה תוך אוזני קטן Jazz 10 CIC

למה להסתפק במעט שאפשר לקבל הרבה יותר, מכשירי השמיעה מסדרת JAZZ ST התוך אוזנית והיוקרתית של חברת HANSATON הם המכשירים התוך אוזניים הנמכרים ביותר בעולם של היצרנית הגרמנית, מכילים את הטכנולוגיות המתקדמת ביותר ומגיעים בגודל זעיר וכמעט בלתי נראה לעין האנושית, מכשירי השמיעה מדגם CIC הם בין המכשירים הקטנים בעולם ומיוצרים בהתאמה אישית על פי דרישות ומידות הלקוח. * שימו לב כי בשל העובדה שמכשירים תוך אוזניים קטנים מושפעים מצורת האוזן יכול להיות כי חלק מהטכנולוגיות לא יהיו זמינות בהם.
מכשיר שמיעה תוצרת HANSATON

מכשיר שמיעה תוך אוזני Jazz 312 ITC

מכשירי שמיעה מסגרת ST ומדגם ITC הם שילוב יוצא דופן בין עוצמה של מכשירי שמיעה לבן מכשיר תוך אוזני חבוי וקטן, צורת הITC או בשמה המלא In The Canal, נחשבים מזה 3 עשורים למכשירי השמיעה הנוחים ביותר לשימוש תוך אוזני, זאת בשל העובדה שהם מהווים נקודת שוויון בין גודל לבין כוח עוצמתי שיכול להגיעה לטווח של 20-70 דציבל, למרות גודלם המשתמשים יכולים להנות מכלל הטכנולוגיה העומדת לרשותם היום, כולל חיבור לנייד ולמחשב האופן ישיר.
Phonak_Virto_V90_13_Pink

מכשיר שמיעה תוך אוזני Jazz 13 ITE

מכשיר השמיעה החזק ביותר מבין מכשירי השמיעה התוך אוזניים, מדובר במכשיר בעל יכולת הגברה של עד 90 דציבל ובטווח תדרים של עד 9,700 הרץ, מדובר במכשיר שמיעה שהוא לדברי משתמשים רבים "סוס עבודה", הוא מצויד בגלגל עוצמה ובלחצן תוכניות ומעניק למשתמשים חופש פעולה מאוד רחב.

כדי לדעת מה מתאים לכם צריך לעשות בדיקת שמיעה להתאמה אישית מרבית

מלאו את הפרטים ואנחנו ניצור קשר לתיאום בדיקה/ייעוץ