כלל המרפאות פועלות בכפוף לנוהלי משרד הבריאות (התו הירוק)

מחוץ לאוזן / חזקים

מחוץ לאוזן / חזקים

מכשירי השמיעה החזקים ביותר שלנו זכו בשלל תחרויות טכנולוגיה ועיצוב מוצר, כי למרות שמדובר במכשירי שמיעה בעלי עוצמות גדולות אנחנו בכל זאת מאמינים שהם צריכים להיות יפים וקטנים עד כמה שניתן.

להמשך קריאה
SP B

מכשיר שמיעה מדגם Flow+ Super Power 13 SHD

סדרת מכשירי הבסיס החזקים במיוחד של יצרנית מכשירי השמיעה הגרמנית HANSATON, למרות שהיא מוגדרת כסדרת הבסיס של היצרן היא מכילה את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר במחיר מיוחד, הרעיון ליצירת הסדרה היא להנגיש את האיכות, הטכנולוגיה והיוקרה לכלל העולם שכן מכשירי השמיעה בסדרות העל של היצרנית הינם היוקרתיים בעולם.
SP

מכשיר שמיעה מדגם Beat Super Power 13 SHD

רעידת אדמה בתחום מכשירי השמיעה, כך הוגדרו על ידי המומחים סדרת מכשירי השמיעה Beat Super Power 13, אם אתם שואלים למה אז התשובה היא העוצמה, דגם זה מצויד במערכת הגברה מהחזקות בעולם לגודלו והוא מסוגל לייצר עד 115 דציבל, הרבה מעבר למכשירים רגילים ואפילו יותר מעוצמת האודיומטר אשר בודק את השמיעה, המכשירים האלו נועדו לתת מענה לירידות שמיעה עמוקות מאוד על סף שרידי שמיעה.
BEAT - P

מכשיר שמיעה מדגם Beat Ultra Power 675 SHD

סדרת מכשירי הבסיס החזקים ביותר בעולם Beat SHD של יצרנית מכשירי השמיעה HANSATON, דגם Beat Ultra Power 675, הוא המכשיר החזק ביותר בסדרה ומסוגל לספק טווח הגברה מדהים של עד 135 דציבל ונחשב לעוצמתי ביותר, כלל מכשירי שמיעה מסדרה זו מצוידים בטכנולוגיות הטובות ביותר והמתאימות ביותר לירידות שמיעה קשות.
AQ BEAT ST

מכשיר שמיעה נטען חזק מדגם AQ Beat ST

מכשירי השמיעה AQ Beat Ultra Power מסדרת ST הנטענים מיוצרים 100% בגרמניה על ידי יצרנית מכשירי השמיעה HANSATON, המכשירים נועדו לספק מענה לירידות שמיעה קשות עד עמוקות, אלו מכשירי השמיעה היחידים בעולם שגם נטענים וגם בעלי טווח הגברה שיכול לספק מענה לירידות שמיעה קשות ועמוקות, המכשירים בעלי טכנולוגיה לטעינה אלחוטית חוזרת של 24 שעות 7 ימים בשבוע (לדגם 9) ומצוידים במעבד השמיעה המהיר ביותר בעולם שמעניק להם את הצליל הטבעי ביותר מבין כלל המכשירים הקיימים.
BEAT UP ST

מכשיר שמיעה אולטרה חזק Beat UP ST

ההכרה בכך שרוב האוכלוסייה הבוגרת מגיעה לראשונה למכון השמיעה או לרופא א.א.ג רק לאחר שבעיית השמיעה החמירה ואף גרמה לנזק משמעותי, הובילה את יצרנית מכשירי השמיעה העולמית HANSATON מגרמניה לפתח סדרת מכשירי שמיעה מיוחדים אשר מכילים את כל הטכנולוגיה המתקדמת שלקוי שמיעה צריך וגם עוצמה מקסימאלית במכשיר אסטטי וקטן.
אפליקציה מכשיר שמיעה

מכשיר שמיעה חכם מדגם Sound 9 ST

גולת הכותרת בכל מה שקשור במכשירי שמיעה מסוג RIC, גם הכי קטנים בעולם מסוגם וגם מכילים את כל הטכנולוגיה הכי חדשה שניתן למצוא כולל חיבור ישיר לטלפון ואפשרות לשליטה בכיוון המכשיר באופן קל ופשוט. אם אתם רוצים לשדרג את איכות החיים שלכם במכשירי שמיעה מתקדמים יותר או שאתם רק עכשיו מתחילים לחשוב על מכשירי שמיעה, דעו כי סדרת הדגל של יצרנית מכשירי השמיעה הגרמנית HANSATON, אלו מכשירי השמיעה הטובים ביותר שכסף יכול לקנות.

כדי לדעת מה מתאים לכם צריך לעשות בדיקת שמיעה להתאמה אישית מרבית

מלאו את הפרטים ואנחנו ניצור קשר לתיאום בדיקה/ייעוץ