כלל המרפאות פועלות בכפוף לנוהלי משרד הבריאות (התו הירוק)

אודות

אודות

פרופיל חברה

חברת גל מכשירי שמיעה נוסדה בתחילת שנות ה 70 על ידי מר גבריאל רוט – מהנדס ביו-רפואי ורעייתו, גברת לאה רוט – טכנאית אלקטרוניקה מוסמכת. מיום הקמתה, החברה מייבאת באופן בלעדי את טכנולוגיות השמיעה המתקדמות ביותר בעולם לשוק הישראלי, את מכשירי השמיעה של החברה מייצרים בגרמניה תחת הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר.

כחברה מובילה בתחום השמיעה, גל הינה יבואנית בלעדית למכשירי שמיעה וציוד אודיומטרי מבית היצרנים המובילים בעולם, כך שלמעשה חברת גל מבצעת את כל סוגי בדיקות השמיעה, ומשווקת את מכשירי שמיעה בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בישראל, יתרון זה הופך אותנו לקורת גג אחת לכלל פתרונות השמיעה ובדיקות השמיעה.

הקשר חשוב אפילו יותר.

החברה מקיימת עוד מיום הקמתה קשר הדוק ורציף עם מגוון רחב של מוסדות וארגונים אשר מטפלים בלקויי השמיעה בישראל, הן בתמיכה והן בתרומה לקהילה, לחברה קשרים ענפים וחשובים עם מכללות ואוניברסיטאות מסביב לעולם לצורכי מחקר ופיתוח בתחום השמיעה, כמו כן החברה הינה ספקית מאושרת למוסדות ממשלה וחינוך רבים וכן ספקית של קופות החולים, משרד ראש הממשלה, משרד הביטחון, משרד הבריאות, בתי חולים גדולים והביטוחים הפרטיים.

בזכות איכות השירות, המוניטין הרב שנצבר במשך יותר מחמש עשורים, הציוד החדיש ומקצועיות אנשי הצוות, חברת גל הפכה להיות אחת מהחברות המצליחות והמובילות בתחום השמיעה בישראל, ועשרות אלפי לקוחותינו המרוצים יעידו על כך.

חשוב לדעת עם מי אתם עובדים.

אחד היתרונות הבולטים של החברה היא מחלקת הפיתוח ומעבדת השמיעה המשוכללת שלנו, המאושרת על ידי מכון התקנים הישראלי ISO 9001 , בזכות יכולות אלו אנו מסוגלים לספק מענה ל כ92% מבעיות השמיעה של לקוחותינו ברחבי ישראל.

לחברה יש 12 אזורי פעילות ברחבי הארץ, וכמו כן בחברה מועסקים אנשי מקצוע מגוונים בעלי הכשרות ותארים רבים, בין עובדי החברה ניתן למצוא קלינאי תקשורת מוסמכים, מהנדסי ציוד רפואי, טכנאים, ומשקמי שמיעה מומחים – היחידים בישראל אשר עברו הכשרות מיוחדות על התאמת מכשירי שמיעה ואקוסטיקה על ידי היצרנים.

שיתופי פעולה ולקוחות מוסדיים

חברת גל הינה ספקים מכשירי שמיעה וציוד רפואי קליני של חברות וגופים רבים במשק

משנת 1970

ועד היום

אנחנו לא נחים על זרי הדפנה ופועלים כל הזמן בכדי לשפר את השירות ואיכות השמיעה של לקוחותינו, חשוב לנו לשמוע אתכם וללמוד איך להיות טובים יותר.

מעבדת שירות

החברה מעמידה לרשות לקוחותיה את מעבדת מכשירי שמיעה המשוכללת בישראל.

צוות מקצועי

לרשות לקוחותינו עומדים תמיד אנשי המקצוע הטובים ביותר אשר עברו הכשרות בכל העולם.

התאמה אישית

כלל הפתרונות שלנו מותאמים באופן אישי ללקוחותינו, הן מהצד האישי ועד לצד המקצועי.

פועלים בתו תקן

כחברה אנחנו מאמינים באיכות, לכן כלל המוצרים שלנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר.