כלל המרפאות פועלות בכפוף לנוהלי משרד הבריאות (התו הירוק)

מכשירי שמיעה ללא צורך בהחלפת סוללות.

מכשירי שמיעה נטענים !!!

מכשירי שמיעה נטענים מדגם AQ
(ללא צורך בהחלפת סוללות)

אולי נתחיל בכמה עובדות חשובות: חברת HANSATON החלה את שיווק מכשירי השמיעה הנטענים הראשונים בעולם בשנת 2003, סדרת המכשירים האלו נקראו AQ EXC BTE, והיו לירית הפתיחה לדור חדש של מכשירי שמיעה בטכנולוגיה עילית ומיוחדת.
מאז הדור הראשון בשנת 2003, שודרגו המכשירים והיום הם נחשבים למכשירי השמיעה המשוכללים והטובים ביותר בעולם בדור טכנולוגיה 11 של שנת 2022.

עוד נתון חשוב הוא, החיסכון בסוללות, אולי אתם לא יודעים אבל לו רכשתם מכשירי שמיעה רגילים הצורכים סוללות, בממוצע לאורך חיי המכשיר תוציאו מכיסכם 4,400-5,600 ₪ על סוללות אשר תחליפו אחת לשבוע וקצת (לא חבל על הכסף?)

ע"פ נתונים שנאספו על ידי ד"ר גל, ב10 השנים האחרונות, כ-840,000 אנשים בישראל סובלים מירידת שמיעה ומתוכם רק כ- 285,600 אנשים בוחרים להשתמש במכשיר שמיעה. הערכה החברה, היא ש-93% מהצרכנים, כ-280,000 משתמשים במכשירים לא נטענים, עם סוללות מזהמות שצריך להחליף מדי שבוע. כשאנו לוקחים בחשבון כי יש להחליף לפחות 2 סוללות בשבוע לשני מכשירי השמיעה באוזניים, אנו מגיעים לכ-560,000 מכשירי שמיעה שמחליפים סוללות מדי שבוע. המשתמש הממוצע זורק בשנה כ1.2 קילו סוללות לפח אשפה הביתי וגורם לזיהום סביבתי קשה. סה"כ אנו מגיעים לכ-31,800,300 מיליון סוללות שהולכות לפח אשפה ביתי מדי שנה שאינם נזרקים לפח ייעודי. בשל היותם סוללות קטנות וזעירות, לא ניתן לבצע מעקב יעיל על השלכתם לפח.

אז כשאתם רוכשים מכשירי שמיעה נטענים מדגם AQ של יצרנית מכשירי השמיעה הטובה בעולם HANSATON גרמניה, אתם מרוויחים איכות חיים, שומרים על הסביבה, חוסכים הרבה כסף ונהנים משמיעה טבעית ואיכותית לאורך שנים.

זאת הסיבה שמכשירי השמיעה הנטענים של HANSATON זוכים שנה אחרי שנה בתואר, מכשירי השמיעה המשתלמים ביותר.

היום בשוק הישראלי ישנם כמה דגמים של מכשירי שמיעה נטענים אבל אף אחד מהם אינו מכשיר הAQ של HANSATON, אז בשביל להסביר לך למה לא כול מכשיר שמיעה נטען הוא AQ, אספנו כמה נתונים על המתחרה המוביל והנה התוצאות:

מכשיר נטען בטכנולוגיה ST AQ המכשיר נטען של המתחרה המוביל

דור הטכנולוגיה

11

9

שנת הייצור

2022

2020

טווח הגברה דינאמי ADR

10-95

10-70

מספר ערוצים (G)

20

18

טווח שעות עבודה*

עד 24 שעות

עד 18 שעות

אפשרות לטעינה אלחוטית 24/7*

אפשרי

חלקי

מעבד מולטי מהיר (לשמיעה טבעית)

552 מילון פעולות לשניה

375 מילון פעולות לשניה

טכנולוגיה לטיפול בטיניטוס TRT

יש בכל הדגמים

אין בכל הדגמים

פטנט זיהוי דיבור DSB

זיהוי ונטרול רעשי סביבה ANR

שיחזור צלילים (LNRA)

זיהוי סביבה אוטונומי AS

מעבד תוכניות אוטומטי 3-9+4

חיבור לIOS  ו Android כולל אפליקציה SCUOT

טכנולוגיה Bicros & Cros משולבת במכשיר

תקשורת בטכנולוגיה Bluetooth 5.0

 

אז, אם השמיעה שלכם חשובה וגם הזמן והכסף, נראה שההשקעה הטובה ביותר שאתם יכולים לעשות כשאתם רוכשים את מכשיר השמיעה הבא שלכם היא, סדרת מכשירי הAQ בטכנולוגיה ST של יצרנית מכשירי השמיעה הטובה בעולם HANSATON גרמניה.

לרשותכם ניתן להוריד את דף המידע על סדרת המכשירים הנטענים שלנו.
מידע על מכשירי AQ נטענים 2022

מכשירי שמיעה תוך אוזניים (קטנים) וכמעת בלתי נראים מסדרת JAZZ המהפכנית של יצרנית מכשירי השמיעה HANSATON גרמניה.

 

מלאו את הפרטים ואנחנו ניצור קשר לתיאום בדיקה/ייעוץ