בדיקות שמיעה פרטיות בזמינות גבוהה

בדיקת שמיעה מקיפה ופרטית ללא המתנה


מוגש כשירות לציבור

שימו לב: זמן ההמתנה לבדיקות השמיעה בישראל
עומד על זמן ממוצע של 6-8 חודשים.

במכון גל ניתן לבצע בדיקת שמיעה מקיפה לכל צורך,
כולל וועדות רפואיות וחוות דעת, ולקבל את התוצאות
במקום ללא כל תנאי או מגבלות. 
קבלת התוצאות
אינה מותנית ברכישת מכשיר שמיעה!

בנוסף, אפשרות לייעוץ עם מומחה ללא תשלום
או התחייבות בסיום הבדיקה.

הבדיקה בעלות של 350 ש”ח בלבד.
התקשרו ושריינו תור לבדיקה עכשיו!

חייגו
03-3034461


*תור בזמינות של 48 שעות.

*לחברי כל קופות החולים ובאישור משרד הבריאות.
*הבדיקות, למבוגרים ולילדים מגיל 6, במכון השמיעה בתל אביב, רעננה וירושלים.
*אפשרות לשליחת התוצאות ישירות לרופא המטפל בדוא”ל.

?מהי בדיקת שמיעה פרטית

כאשר אתה או אחד מקרובי המשפחה חשים בירידה בכושר השמיעה, חשוב מאוד לקבוע כמה שיותר מהר בדיקת שמיעה מקיפה, ולא להתמהמה. כך ניתן לאבחן במקצועיות את אומדן הפגיעה ולהציע פתרון יעיל בהתאמה אישית. בדיקת שמיעה פרטית מומלץ לבצע במכון שמיעה פרטי, בשל היחס האדיב האישי והאיכות הגבוהה של הצוות המקצועי.

בשל הפגיעה האפשרית בכושר השמיעה, שהינה בלתי הפיכה, אין לכם את הפריבילגיה לקבוע תור למועד עתידי רחוק. אך, למרבה הצער, זמן ההמתנה לבדיקות שמיעה בישראל עומד כיום על זמן ממוצע של 6 חודשים (!).

חצי שנה של המתנה רק לבדיקת שמיעה מקיפה, כאשר בתקופת הזמן הזאת הנזק בשמיעה עלול רק להחמיר. על כן, אתם חייבים לקבל אבחון מקצועי ומהימן בתוך ימים ספורים. במכון שמיעה פרטי, כמו גל מכשירי שמיעה, מבינים את הצרכים שלכם ומעמידים לרשותכם מערכת לקביעת תורים בזמינות גבוהה מהרגיל, בתוך 48 שעות בלבד.  

כשמדובר בבריאות, שלנו נעשה הכל על מנת לשמור על איכות חיים. יחד עם זאת חשוב לדעת כמה עולה בדיקת שמיעה פרטית, מכיוון שטווח המחירים יכול להשתנות ממכון אחד למשנהו.

כמה עולה בדיקת שמיעה פרטית?

במכון השמיעה הפרטי גל מכשירי שמיעה, בדיקת שמיעה מקיפה הינה במחיר שווה לכל נפש ועומדת על 350 ₪ בלבד. כמו כן, אצלנו קבלת תוצאות בדיקת השמיעה אינה מותנית ברכישת מכשיר שמיעה. אם ברצונכם בבדיקת שמיעה מקיפה עבור כל צורך שהוא, כולל ועדות רפואיות וחוות דעת, אנא קבעו תור, הגיעו להיבדק וקבלו את תוצאות הבדיקה – ללא כל תנאי או/ו הגבלה. בנוסף, במידה ותרצו לקבל ייעוץ עם מומחה, יעמוד שירות זה לרשותכם – שוב – ללא תשלום או התחייבות נוספת.

כמה זמן נמשכת בדיקת שמיעה?

במידה ומדובר בבדיקות סקר פשוטות, בדיקת השמיעה יכולה להימשך דקות ספורות בלבד. יחד עם זאת, במידה ומדובר בבדיקת שמיעה אודיומטרית מקיפה, הבדיקה יכולה להימשך בין 20-25 דקות ועד כשעה. חשוב לציין כי הבדיקה אינה מתבצעת בהרדמה, אינה כרוכה בכאב כלשהו ואינה גורמת לאי נוחות. כמו כן, אין לבדיקה תופעות לוואי או/ו סיכונים כלשהם, ולאחר הבדיקה ניתן לחזור מיד לפעילות רגילה, כולל נהיגה.

שומעים צפצופים באוזניים? חשים ירידה בעוצמת השמיעה?

אל תהססו, התקשרו אלינו 03-3034461 ושריינו תור לבדיקה עכשיו!

מכון גל מכשירי שמיעה – סניף אזור המרכז, רח’ זמנהוף 32, תל אביב.

מכון גל מכשירי שמיעה – סניף ירושלים, רח’ אגריפס 40 ירושלים.

מכון גל מכשירי שמיעה – סניף אזור השרון, רח’ אחוזה 96, רעננה (מרכז אלרם).